Show Tv, Ciner Medya Grubu ailesinde hayatına devam etmektedir. 1991 tarihinde Fransa, 1 sene sonra ise Türkiye’de yayına devam etmiştir. Çıktığı ilk günden sonra ‘’ Başka Bir Alem ‘’ sloganı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Daha sonrasında ise  yayınına devam ettikçe kalitesini ortaya koymuştur. Belirli bir dönem sonrasında ise Mehmet Ali Birand ile yayına devam ederek daha geniş bir çevreye hitap etmeyi başarmıştır. Cine5 ise eski dönemlerde Show Tv’nin kardeş kanalı arasındaydı. Böylece en çok izlenen kanallar arasında yer almayı başarmıştır. Show Tv izle seçeneklerinde günümüzde hem televizyon hem de radyo kanalı olarak yayınına devam etmiştir.

Show Tv yıllar içerisinde değişim göstermiştir. Kanalık ilk genel müdürü Güneri Civanoğlu olmuştur. 1996-2002 yılları arasında Reha Muhtar haber sunumlarını üstlenmiştir. Kendisine özel haber sunumları ile dikaktleri üzerine toplamayı başarmıştır. 90’lı yıllar sürecinde ‘’ Arena ‘’ programı ile tüm ülkeye damgasını vurmayı başarmıştır. Kanalın bir diğer başarı programı ise Acun Firar’da olmuştur. Dünyayı gezerek ekranlar karşısına sunan Acun ile Show Tv yükseliş dönemlerinden birisini yaşamıştır. Bu başarı ile günümüzde de yayınlarına devam etmektedir. Birçok insanın sevdiği diziler de bu kanalda yer almaktadır. Show Tv canlı programları ile her daim izleyicisine kalitesini göstermiştir.

Canlı yayın yapan bir site olarka siz sevgili izleyicilerin karşısına 7/27 olarak Show Tv canlı izle seçeneğini sunmaktayız. Sitemiz aracılığı ile Show Tv canlı yayın akışını takip edebilir ve dilediğiniz her yerde izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

By Gaming

12 thoughts on “Show TV”
  1. Merhaba Gunaydin zahide hanm bende astim koa hastaligi var keci buynuzu tozu iyi gelirmi keci buynuzunu kaynatip ictim ama iyi gelmedi sanki tesekur ederim

  2. Merhaba Esra hanım iyi yayınlar 4 aylık bebeğimin sırtında böyle bi leke var nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir