Ülkemizin haber kaynaklarında önemli rol oynayan kanallardan bir tanesidir. Türkiye’nin genel siyasi durumları hakkında da en güncel haberleri bu kanaldan dinlemeniz mümkündür. Bu nedenle her an takip edilebilecek kanallardan bir tanesidir. Habetürk ulusal kanallardan bir tanesidir ve Ciner Medya Grubu’na aittir. Habertürk TV, Ufuk Güldemir tarafından 2001 yılında kurulmuştur. 2001-2010 yılları arasında logo sağ alt köşeye koyulmuştur. Ancak 10 yıl sonra 2007’de Ufuk Güldemir’in ölmesi ile birlikte Ciner Medya Grubu satın almıştır. 2014 yılında teknoloji ilerlemesi sayesinde Habertürk’de HD yayına geçmeyi başarmıştır. Yayınlarda iki kanal olarak gözükse de aslında aynı yayın akışı bulunmaktadır.

Sürekli olarak gündemden haber almak isteyen insanlar için TV başında oturmak bazen sorun olabilmektedir. Ancak sitemiz aracılığı ile bu duruma bir son vermek asıl amaçlarımızdan bir tanesidir. 7/24 sitemiz aracılığı ile Habertürk Tv canlı yayın akışını takip edebilir ve site içerisinde bulunan Habertürk Tv izle seçenekleri ile, telefon, tablet ve ya bilgisayarlarınızdan kesintisiz bir şekilde yayını takip edebilirsiniz. Üstelik bunun için bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Kaliteli görüntü sayesinde standart yayın akışından bir farkı olmamaktadır. Habertürk Tv canlı programları ve sunumları ile her zaman kaliteli kanallar arasındadır.

Özellikle spor severler içinde öğle saatlerinde yayınlanan spor akışı için Habertürk Tv doğru seçimlerden birisi olacaktır. Site içerisinde Habertürk Tv canlı izle imkanının yanı sıra yayın akışını da aynı şekilde bulabilir ve kendinizi o saatlere göre ayarlayabilirsiniz.

By Gaming

6 thoughts on “HaberTürk”
  1. Efendim niye hep kuran diyorsunuzda hadislerden bahs etmiyorsunuz halbuki size sorulan soruların cevabı hepsinede hadiste var niye soylemiyorsunuz ???

    1. kuran da onlarca ayet kuran’ın apaçık bir kitap olduğunu söylerken siz kim oluyorsunuz da kuran hakkın da böyle birşey öyleye biliyorsunuz lütfen açıp biraz meal okuylım. rabbim hepinize faydalı ilim nasip ettsin.

    2. Allah varken başka kaynak neden arıyorsun, gerçekligi doğru olmayan hadisler olduğunu sende biliyorsun….. Allah bize yeter…

  2. Hocam niye hadisten bahs etmiyorsunuz halbuki kuranda her şey ap açik yazmiyor onlari hadis tefsir edyor oyle degilmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir