TV 8 kanalı 1999 yılında beri MNG Medya Grubuna ait bir kanaldı. Ancak 2013 senesinde Acun ılıcalı tarafından satın alındı. Günümüzde kanal hala kendisine aittir. Sarıyer ilçesinde mevcut stüdyosu bulunmaktadır. En son olarak NBA yayın haklarını üzerine alarak kanal kariyer tarihinde rekor bir başarı sağlamıştır. TV 8 kanalında birçok eğlence programı yer almaktadır. İlk zamanlarında sadece haber veren kanal 2003 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı yönetiminde içeriğini sadece eğlence kanalı olarak değiştirmiştir. Bu değişikliğin ardından kanal logosunu ve formatını da yenilemiş bulunmaktadır.

Acun Ilıcalı kanalı satın aldıktan sonra birkaç değişiklik gerçekleştirmiştir. Kanal içinde yaptığı ilk değişiklik haber yayınını kaldırmak olmuştur. Sadece eğlence programların ve dizilerin yer alacağı bu kanalda fark planlamalar yapmıştır. Ayrıca TV 8 kadrosunda bulunan herkes de değiştirildi. Herkesin de bildiği gibi Survivor, Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye TV 8 ‘ in en çok izlenen ve sevilen kanal olmasında büyük bir rol oynamaktadır. Gündüz yayınında ise Bu Tarz Benim kadınların yine severek izlediği kanallardan bir tanesidir. Hatta birçok bayan gün içerisinde veya fırsatını bulduğu TV 8 Canlı yayınsıkı takip etmektedir.

Artık tekrar izlemek ile uğraşmanıza gerek olmayacak. Sitemiz sayesinde internetin olduğu her yerde istediğiniz anda telefon ve ya cihazlarınızdan TV 8 canlı yayın izle imkanına sahip olabilirsiniz. TV 8 izle butonuna basarak anına yayın akışını izlemeye başlayabilirsiniz. TV 8 canlı izle imkanı için tek yapmanız gereken internet bağlantısı ile siteye giriş yapmak olacaktır.

By Gaming

4 thoughts on “TV8”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.