Kaçkar TV, Karadeniz bölgesinden, Rize merkezli olarak yayın yapmaktadır. Kaçkar TV, Karadeniz insanın bölgedeki sesi ve gözü olarak yayın hayatına devam etmektedir. Bölge insanın severek ve yakından takip ettiği Kaçkar TV, soğuk Karadeniz ikliminin sıcak gündemini ekranlara taşımaktadır. Yöresel bir kanal olan Kaçkar TV, sıcak Karadenizli insanının hayatı tebessüm ettiren karelerini de gündeme taşıyarak, Karadeniz insanın gözü ve kulağı olmuştur.

Kaçkar TV, Türkiye çapında pek çok noktada karasal olarak takip edilebilmektedir. Ayrıca kanal TÜRKSAT 3A uydusunda yayın yapmaktadır.Karadeniz insanın hayatını, hayata bakış açısını, olayları değerlendiriş tarzını, kendine has yorumları ile ekrana taşıyan Kaçkar TV, bölgenin nabzını tutmaya devam etmektir.

Kaçkar TV, Hayata dair, insanı ilgilendiren her alanda, haber, gündem, yorum, spor, müzik, eğlence ve farklı içerikli aktüel, güncel yayınları ile birçok bölgede beğeni ile takip edilmektedir. Ayrıca kanal, yöresine özlem duyan birçok Karadenizli insanında merakla, beğeni ile takip edilmektedir.Bu arada Kaçkar TV’nin Kaçkar FM radyo kanalı vardır.

By Gaming

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir