Alternatif bir televizyon dili kurmak hedefi ile yayın hayatına başlayan,kendini inşa amaçlı bir televizyon kanalı olarak tanıtan Hilal Tv, İslami hayatını  merkezinde yaşamayı düstur edinmiş insanların, amacı,araca feda etmeden yayın hayatını sürdürme ilkesini düstur edinmiştir. Bütün programlarında medeniyet merkezli bir bakış açısı gözetilerek hedeflediği kitleye ulaşmayı gaye edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda seyircisini zamanı heba eden bir tüketici olmaktan korumayı hedef edinen bir yayın politikası hedeflemektedir. Sözü, sahte ve ucuz görüntülere teslim etmeden, olması gereken değere taşımaya özen gösteren yayınları ile müslümanlar kardeştir düsturunu gözeterek, kırıcı olmadan dengeli ve ilkeli yayınları ile haberlerin gündeminden ziyade, arka planda kalan, bilinmeyen yönleri üzerinde durarak bunu seyircisine sunan Hilal Tv, ‘var olmak iletişim kurmaktır’  ölçüsünden hareketle, iletişim araçlarından en yaygın olan televizyonun, ekser çoğunlukla kötü kullanılmasına karşın onu asli bir iletişim aracı olarak seyircisine farklı farklı pencerelerden haberden, kadın, aile ve sağlık, çocuk, dini birçok alana hitap eden programlarla hitap etmektedir.

 

 

By Gaming

4 thoughts on “Hilal Tv”
  1. Ebu cehilin Ebu lehebin fravunun haşhaşilerin sapıkların imamı islamın düşmanı şia kafiri şahismailin kahbe askeri mustafa islamdüşmanı RABBİM SENİ FETO GİBİ GERÇEK YÜZÜNÜ BU ASİLTÜRKMİLYETİNE ENYAKINZAMANDA GÖSTERSİN SENİNGİBİ ŞİA KAHBELERİN FIRSAT VERMESİN HERŞEYİN SAHİBİ YÜCE ALLAHIM

    1. Kurani en guzel sekilde anlatan bir hocaya nasil olurda bu kadar acimasiz olabilirsiniz aynaya baktinizda ben nasil bir inanim diye bir dusunseniz iyi edersiniz .iftira zehirdir unutmayin sizde zahmet edip kurani anlasaniz daha seviyeli olursunuz .

  2. ALLAHIN PEYGAMBERLERİN KURANIN MELEKLERİN ASHABIN ALİMLERİN TÜM MÜMİN VE MÜSLÜMANLARIN LANETİ SENİN VE SENİNGİBİ ŞİA LARIN ÜZERİNE OLSUN İKİ YÜZLÜ DÖNME DEVŞİRME KRİPTO İKİNCİ FETO MUSTAFA İSLAMOGLU.

  3. Hilal tv alti senedir izliyorum bana cok faydasi oldu .hilal tv bir televizyondan ziyade bir okul bir ogretici .insAllah insan lar boyle faydali tv lerin kiymetini bilirler .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir