Şehzadeler şehri şirin Amasya ilimizin, gür ve yükselen sesi olan Art Amasya TV, yerel bir kanal olarak yayın yapmasına rağmen, yerel hizmet eden bir medya kuruluşu olmasına rağmen, kaliteli ve ilkeli yayınları ile yerel bölge insanına ulusal bir kanal kalitesi çizgisi ile yaptığı programlarıyla adından çokça söz ettirmektedir.

Kanal ilk etapta Amasya ilimizi tanıtım ilkesi ile yola çıkan, ancak zaman ilerledikçe ilkeli, istikrarlı, disiplinli ve bölge insanın problemlerine, gündelik hayatta yaşadığı olayları yorumlayarak, yöre halkının sesi olmaya devam etmektedir. Bölgenin nabzını tutan haber programlarının yanında, hayatın farklı alanlarına hitap eden programları, seyircisine ulaşmaktadır.

Art Amasya TV, hem uydu hem de dijital ortamdan da seyircisine ulaşmaktadır. Bölge insanına hitap etme amacı ile yayın hayatına başlayan birçok kanalın zıddına ivmeyi yüksek tutarak, birçok alana da hitap edecek bir dereceye yükselmiştir. Bu başarısı ise onu reyting listelerinde yer bulmasına sebep olmuştur. Bu başarısı ise onu daha ileri hedeflere taşıyarak, büyüme yolunda yol katetmiştir.

By Gaming

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir