Türkiye’deki Semerkand TV’den sonra geniş ekran yayın yapma özelliğini taşıyan A9, İslam dünyasına yönelik programları ile de ünlüdür

Adnan Oktar’ın meşhur sohbet programları, Harun Yahya belgeselleri, Serap Akıncıoğlu ile Nur’a Yöneliş Programı gibi ünlü programlar ile dikkat çekmeyi başaran A9. dini içerikli yayınları ile milyonların gönlünde taht kurmayı başarmış bir kanaldır.

Sitemiz üzerinden A9 canlı yayın akışını takip edebilirsiniz. A9 canlı yayını akışı içerisinde yukarıda yer alan programları takip edebilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tamamen HD kalitesinde ve kesintisiz olarak sizlere sunmakta olduğumuz yayınlarımız arasında yer alan A9’u dilerseniz sevdikleriniz ile birlikte de izleyebilirsiniz.

A9 izle butonuna tıkladıktan sonra saniyeler içerisinde açılacak olan ekrandan A9 canlı izle işlemini yaptıktan sonra herhangi bir şekilde can sıkıcı reklamlar ile de uğraşmamış olursunuz. Amacımız doğrudan sizleri canlı yayınlara erişebilir hale getirmek olduğu için sitemizde herhangi bir reklam ve kötü amaçlı yazılım bulunmamaktadır.

Günün her anında istediğiniz kanalı canlı olarak takip edebilmenizi sağlarken güvenliğinizi de en üst düzeyde sağlıyoruz. Yayınlarımız içerisinde hiçbir şekilde sisteminize zarar verecek yazılımlar yer almamaktadır. 7 gün 24 saat boyunca canlı yayın akışını takip etmek için doğru yerdesiniz.

By Gaming

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir